Rüyada parmakların hepsine yüzük takmak

Rüyada parmakların hepsine yüzük takmak bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, kazancın artacağına, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, anne ve babanın kalbinin kırılacağına tabir olunur.

Rüyada parmakların hepsine yüzük takmak gördüyseniz:

  • Deneme yanılma metoduyla, en doğru olanı nasılsa bulabileceksiniz.

Rüyada parmakların hepsine yüzük takmak geçim derdinden kurtulacağına, önemli kişi haline geleceğine yorulur.

Rüyada parmakların yamulması maddi gücünün katlanacağına, rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada parmakların çürümesi ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına işaret eder.

Rüyada parmakların morarması büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine alamet eder.

Rüyada parmakların kenetlenmesi maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına işarettir.

Rüyada parmakların yarılması uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, alafranga tuvalete küçük tuvaletini yaptığını görmesi, mal kaybına uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parmakların yapışması kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, sıkıntılarının ve zor günler geçireceğine yorulur.

Rüyada parmakların büyümesi nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments