Rüyada parmakları kınalı görmek

Rüyada parmakları kınalı görmek parasının değerini bilerek hareket edeceğine, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine ve işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, işlerinin çok iyi gideceğine, büyük düşüneceğine, yükseldikçe yükseleceğine, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada parmakları kınalı gördüyseniz:

  • Baskılar huzurunuzu kaçırsa da, ödün vermeyecek gibisiniz.

Rüyada parmakları kınalı görmek eğer hali hazırda böyle bir şey zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sağ el parmakları rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, arkadaşlarla aranın bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sağ ayak parmakları güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sol ayak parmakları zarara uğrayacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine, ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine işaret eder.

Rüyada bebek parmakları görmek buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına yorulur.

Rüyada parmakları birleşik görmek verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada ayak parmakları kesilmek hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına tabir olunur.

Rüyada parmakları eksik görmek huzurlu günlerin geleceğine, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments