Rüyada parmak kesilmesi ve kanamaması

Rüyada parmak kesilmesi ve kanamaması bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, umutlanacağına, zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, üzgün ve karamsar olacağına, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına ve her açıdan şanslı bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada parmak kesilmesi ve kanamaması gördüyseniz:

  • Kafanızda çeşitli fikirler olabilir.

Rüyada yüzük parmak kesilmesi çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine yorulur.

Rüyada parmak kesilmesi kan görmek yapılan işin bol kazanç getireceğine, rüya sahibinin herkes tarafından tebrik edileceğine rivayet eder.

Rüyada baş parmak kesilmesi görmek hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, zor zamanların geride kalacağına, rüya sahibini, üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada parmak kesilmesi ve kanamaması yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine delalet etmektedir.

Rüyada el parmak uçlarının kesilmesi çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, birikimlerine büyük zarar  geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada serçe parmak kesilmesi elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine ve başarısız olacağına işaret etmektedir.

Rüyada işaret parmak kesilmesi insanlar tarafından sevilmesi ve sayılması sayesinde çok rahat edeceği bir pozisyona ulaşacağına, durumunuzun iyileşeceğine ve maddi yönden güçleneceğinize delalet etmektedir.

Rüyada parmak kesilmesi görmek uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, zor günlerini arkasında bırakacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melike

Merhabalar rabbim hayır olsun baş parmagim hariç 4 işaret parmagım ucundan gitti ve kanama olmadi

MERT

Merhaba rüyamda sağ el işaret parmağımın ucundan kesildiğini gördüm.İlk başta çok kanadı ve sonrasında köpekler gördüm ve parmak ucumu yemesinler diye hızlıca aldım ve tekrar yerine yapıştırdım artık hiç kanamıyordu fakat yerini tutmadı bir türlü sonra yara bandı aramaya başladım ve bir marketten üç tane yarı bandı aldım birinciyi sardım ama tam tutmadı düştü o anda uyandım zaten. Çok moralim bozuldu hayatımda yeni bir atılım yapacağım inşallah hayra vesile olur

MERT

Çok teşekkür ederim

E

Merhabalar, rüyamda sol el baş parmağım eklem kısmından koptu ama hiç kanama acı vb. bir şey olmadı, ben de geri yapıştırdım. Düzeldi. Ne anlama geliyor acaba?

Cengizz

Merhaba,
Rüyamda sağ el yüzük parmağım kesiliyor çok derin kemiğe kadar kopmuyor
Ama hiç kanamıyor
Ne anlama geliyor acaba?

halil

Merhaba 3 gun once rüyamda ışaret parmagım tam kokten kesilmisti.sadece deri tutuyordu kan falan hic yoktu sadece beyaz mermer seklinde kemik kemiğe yapışır gibiydi kımıldamaması lazım diyorum fakat biseyler tutabiliyord bu kesilir ması kanamaz diye şaşırdım surekli incekedim korkuda vardı biyandan ve acıda yoktu