Rüyada parmağının çıkması

Rüyada parmağının çıkması aynı zamanda rüya sahibinin, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına, sevindirici olaylar yaşayacağına, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına, rahata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, aksiliklerin ortadan kalkacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada parmağının çıkması gördüyseniz:

  • Harekete geçmeden önce dinlemelisiniz.

Rüyada baş parmağının kesilmesi aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada parmağının yalanması adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına işarettir.

Rüyada el baş parmağının kesilmesi zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, kendisi gibi düşünen ve dürüstlüğü ile çevresinde ün yapmış bir kişi ile bir ortaklık kuracağına işaret eder.

Rüyada parmağının şişmesi çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parmağının düşmesi karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, müjdeli haberle geleceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada parmağının çıkması ibadetlerini de aksatmayacağına, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına yorulmaktadır.

Rüyada el parmağının kanaması büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına, anne baba kavgası ile uğraşılacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine yorulur.

Rüyada parmağının yarılması dolayısıyla da imkanlarının artacağına, aralarından su sızmayacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments