Rüyada parkinson olmak

Rüyada parkinson olmak kazancın artmasına, mesleğini ihmal etmeden, her türlü eğitici konferansa, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, ayrılığın sandığından da uzun olacağına, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, övgü dolu sözler duyacağına, umutlarını kaybedeceğine, işinde terfi edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada parkinson olmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdekilerle karşılıklı olarak birbirinizi kırabilirsiniz.

Rüyada parkinson olmak yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine, başarısızlığı karşısında yıkılacağına inanılır.

Rüyada parkinson geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına tabir olunur.

Rüyada parkinson hastası görmek kişinin alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada parkinson hastası olmak dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments