Rüyada pahalı çikolata almak

Rüyada pahalı çikolata almak çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine, yakında hedefine ulaşacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, borçların kapanacağına, bunu da herkese ilan edeceğine, evlenme yolunda adım atacağına, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada pahalı çikolata almak gördüyseniz:

  • Maddi, hukuki veya resmi evraklarla bağlantılı konularda çok dikkatli hareket etmeniz gerekiyor.

Rüyada pahalı çikolata almak düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, sevdiği kişilere kavuşacağına yorulur.

Rüyada pahalı çikolata görmek daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bu zarar yüzünden alınan borcun uzun bir süre boyunca ödenemeyeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada pahalı çikolata yemek yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, büyük bir ferahlama yaşayacağına alamet eder.

Rüyada pahalı taş neşeleneceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine alamet eder.

Rüyada pahalı bilezik yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, takdir toplayacak işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada pahalı yiyecek uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına,dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pahalı saat gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada pahalı et görmek başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine sıkıntıların ve zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine ve sevilen kişilerle çok büyük mutluluklar yaşanacağına, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments