Rüyada oturarak kaydığını görmek

Rüyada oturarak kaydığını görmek aylık gelirinin artacağına, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, iş hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve evinizdeki rızkın azalacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, yaşamına yeni bir yön vereceğine yorulur.

Rüyada oturarak kaydığını gördüyseniz:

  • Bir çok beklenmedik şeyle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada oturarak kaydığını görmek kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada oturarak su içmek ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, rahat erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada oturarak uyumak çok iyi yerlere gelip büyük miktarda para kazanacağına, çok büyük kazançlar getireceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada merdivenden oturarak inmek geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına alamet eder.

Rüyada oturarak ezan okumak tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada oturarak banyo yapmak maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına, kötü günlerin izlerini silmeyi başaracağına alamet eder.

Rüyada buzda oturarak kaymak canın derdine düşeceğine ve evden çıkamaz olacağına, bir sebeple çok zor duruma düşeceğine, işlerinin sarpa saracağına yorulur.

Rüyada cemaatle oturarak namaz kılmak rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına, ne kadar uğraşsa da bir türlü işin içinden çıkamayacağına rivayet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.