Rüyada ölüye kolonya vermek

Rüyada ölüye kolonya vermek kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, kalabalık bir halı saha ise kişinin çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, sahip olduklarından ve allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, açlık, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına ve düşmanların bu durumdan yararlanmak için atağa geçeceğine işarettir.

Rüyada ölüye kolonya vermek gördüyseniz:

  • Ağzınızdan çıkan sözlerle yaptıklarınızın birbirini tutmaması sorun yaratabilir.

Rüyada ölüye kolonya vermek aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada ölüye kolonya dökmek olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına, sevdiği birine hediye alacağına alamet etmektedir.

Rüyada kolonya çalmak evliyse çocuk sahibi olacağına, ele geçen parada artış olacağına yorulur.

Rüyada kolonya yakmak dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına yorulur.

Rüyada kolonya içmek karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eve kolonya dökmek başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada yaraya kolonya dökmek gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, hasret kaldığı güzel günlere, huzura kavuşabilmek için mücadelesine devam edeceğine ve bu önemli süreçte etrafında her zaman güvendiği, sevdiği insanların olacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin kolonya vermesi gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, hastalıkların haneden uzak olacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.