Rüyada ölüye buz vermek

Rüyada ölüye buz vermek zararlarını telafi edeceğine, borçlarının kapanacağına, rüya sahibinin sürpriz olaylarla karşılaşacağına, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, kişinin iyi niyetinin su istimal edildiğini düşünerek kendini çok mutsuz hissedeceğine, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına alamet eder.

Rüyada ölüye buz vermek gördüyseniz:

  • İşinizi, hobilerinizi veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren bazı konular beklemediğiniz derecede yükselme nedeni olabilir.

Rüyada ölüye sarılmak kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve rüya sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, çok daha rahatsız edici durumlara düşeceğine yorulur.

Rüyada ölüye yalvarmak kötü haberler alınacağına, isteklerini yerine geleceğine, müjdeli haberler alacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölüye dokunmak çok büyük bir endişeye kapılacağına, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına delalet eder.

Rüyada ölüye bakmak hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine tabir olunur.

Rüyada ölüye seslenmek yakın çevresinin iyi gününden de, kötü gününden de geri duracağına, girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölüye ip vermek ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına işarettir.

Rüyada bir ölüye seslenmek ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına rivayet eder.

Rüyada ölüye bir şey yedirmek ruhsal açıdan bunalımda olmaya, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, kendisini biraz toparladığı zaman vereceği bazı hatalı kararlar ve karşısına çıkacak bir kişi tarafından uğrayacağı büyük bir iftira yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.