Rüyada ölünün yanaktan öpmesi

Rüyada ölünün yanaktan öpmesi bol rızık elde edeceğine, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, işlerinin bu şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, hayırlı haberler alınacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada ölünün yanaktan öpmesi gördüyseniz:

  • Bazı kişiler size, beklenmedik şekilde, uzun zamandır istediğiniz bazı konularda beklediğiniz tekliflerle gelebilirler.

Rüyada ölünün yanaktan öpmesi sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada iki yanaktan öpmek çok güzel günler görüleceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına işarettir.

Rüyada yanaktan ısırılmak yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine inanılır.

Rüyada öpülmek yanaktan maddi ve manevi olarak çok zarara uğranacağına, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine delalet eder.

Rüyada yanaktan okşanmak elindekileri de alıp götüreceğine, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına inanılır.

Rüyada öpmek yanaktan işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine delalettir.

Rüyada yanaktan kıl çıkması arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine rivayet eder.

Rüyada yanaktan bir şey çıkması rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.