Rüyada ölünün omzuna binmek

Rüyada ölünün omzuna binmek çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, başarılar elde edileceğine, iyi haberler alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, tövbelerin kabul olacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, işlerinizin bozulacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine yorulur.

Rüyada ölünün omzuna binmek gördüyseniz:

  • Başkalarına etkilemek için değil, gittiğiniz yolda başarılı olmak için uğraşmalısınız.

Rüyada ölünün omzuna binmek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına delalet eder.

Rüyada ölünün omzuna dokunması kem gözlerden ve nazardan korunacağına, makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada ölünün omzuna yatmak daha sonra karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına, bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölünün elini omzuna atması gözyaşına ve kedere boğulacağına, daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına yorulur.

Rüyada omzuna el isteklerinin erteleneceğine, böylece yeni bir hayata adım atılacağına işaret eder.

Rüyada omzuna şal atmak yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, çok farklı bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada omzuna yaslanmak iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına, kendisini mutsuz ve çaresiz hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada omzuna ok saplanması yalan ve riyayla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments