Rüyada ölünün düğüne gelmesi

Rüyada ölünün düğüne gelmesi sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine, hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölünün düğüne gelmesi gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinizde duygusaldan ziyade fiziksel açıdan şanslısınız.

Rüyada ölünün düğüne gelmesi hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına işarettir.

Rüyada ölünün düğüne gitmesi düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada ölünün düğüne çağırması işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine alamet eder.

Rüyada bir düğüne hazırlanmak iş hayatında günah işleyeceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, güzel günler görüleceğine, kazancın günden güne artacağına işarettir.

Rüyada düğüne gitmemek iş yaşantısında hırslanacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada ölü ile düğüne gitmek sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada düğüne davet herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağına ve huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada düğüne çağrılmamak en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinizin bollaşacağına, sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Uveys

Rüyamda yakın zaman da vefat eden bi arkadaşımın düğününe gidiyordum kendisini yanlızca ben görüyor ve ağlıyordum bana sitem ediyordu Tabiri nedir