Rüyada ölünün anahtar alması

Rüyada ölünün anahtar alması evine bereketin, rahmetin ve allah’ın lütuflarının yağacağına, yüzünün hep güleceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine, iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, kötü kimselerin ağına düşeceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına rivayet eder.

Rüyada ölünün anahtar alması gördüyseniz:

  • Birlikte yola devam etmek istediğiniz kişileri bulmanız gerekiyor.

Rüyada ölünün anahtar alması başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine tabir olunur.

Rüyada ölünün anahtar vermesi ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına işaret eder.

Rüyada ölünün elinden anahtar almak maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına, insanları kırmadan araya mesafe koyacağına işaret eder.

Rüyada ölünün anahtar istemesi tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada bir ölünün anahtar vermesi sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün sana anahtar vermesi maddi anlamda refahın yerinde olacağına, sorunların çabucak halledileceğine işaret eder.

Rüyada ölünün birine anahtar vermesi bazı kimselere haksızlık edeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada ölünün diriye anahtar vermesi sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine ama işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments