Rüyada ölü görmek ve gömmek

Rüyada ölü görmek ve gömmek rüya sahibinin de hayattan daha fazla zevk alacağına, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, sorunların son bulacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, babaevinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına, rüyayı gören kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına alamet eder.

Rüyada ölü görmek ve gömmek gördüyseniz:

  • Özel yaşamınıza karışan kişiler olabilir.

Rüyada hamile olduğunu görmek sonra olmadığını görmek yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına rivayet eder.

Rüyada birinin öldüğünü görmek mezar görmek dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, ailesini kaybedeceğine inanılır.

Rüyada görmek istediğin birini görmek ne demek yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına ve her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına alamet eder.

Rüyada kendini hamile görmek ve adet görmek yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına, moralin ve keyfin yerine geleceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve düşürdüğünü görmek ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına işarettir.

Rüyada çok görmek istediğin birini görmek sahip olduklarının kıymetini bileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada savaş görmek silah görmek çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, rahat ettim derken çok sıkıntılı bir duruma düşebileceğine işaret eder.

Rüyada düğün görmek gelin görmek işlerin daha kötü bir hal alacağına, kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments