Rüyada ölü geyik görmek

Rüyada ölü geyik görmek hayallerinin ve umutlarının da tükeneceğine, rakibine karşı galibiyet kazanacağına, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına, bunun keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine tabir olunur.

Rüyada ölü geyik gördüyseniz:

  • Sakın reddetmeyin, çünkü orada tanıyacağınız insanları çok seveceksiniz.

Rüyada geyik öldürmek kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına ve bunun için yaradana şükredeceğine, boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine delalet eder.

Rüyada geyik eti kesmek galibiyetlerinin de çoğalacağına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada geyik yemek hayal ettiği ve çok istediği herşeye kavuşacağına, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına rivayet eder.

Rüyada geyik kovalaması yaşamın daha kolay hale geleceğine, eline geçen olanaklardan da doğru ve yeterli şekilde yararlanamayarak sıkıntıya düşeceğine işarettir.

Rüyada bir geyik yakalamak yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada geyik saldırması gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına tabir olunur.

Rüyada geyik doyurmak zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına yorulmaktadır.

Rüyada geyik sevmek bunalımlı günler geçirileceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments