Rüyada ölü birinden telefon gelmesi

Rüyada ölü birinden telefon gelmesi kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine, canının sıkılacağına, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, patron koltuğunda oturacağına ve çok iyi noktalara geleceğine delalettir.

Rüyada ölü birinden telefon gelmesi gördüyseniz:

  • Geçmişte olanlar gelecekte olacakların habercisi değildir.

Rüyada ölü birinden telefon gelmesi yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, biraz dinleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinden telefon almak daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada birinden telefon numarasını istemek sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına yorulur.

Rüyada birinden telefon hediye almak planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine ve konusunda uzman bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada küs olduğun birinden telefon gelmesi verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada beklemediğin birinden telefon gelmesi sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada ölmüş birinden telefon gelmesi heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, kendisine olan güveninin azalacağına tabir olunur.

Rüyada ölen birinden telefon almak haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments