Rüyada ölmüş birinin sadece sesini duymak

Rüyada ölmüş birinin sadece sesini duymak çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, kazaya ve belaya yakın olacağına, zenginliğinin, konforunun artacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin sadece sesini duymak gördüyseniz:

  • Aşırı tepkilerden kaçının.

Rüyada ölmüş birinin sadece sesini duymak işlerin de hafifleyeceğine, uzun süre doktor kontrolü altında kalarak, diyet yapmak, ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına tabir olunur.

Rüyada ölen birinin sadece sesini duymak ister istemez çok üzüleceğine, tartışmaların kavgaya döneceğine ve bu yüzden sevdiği ve değer verdiği birisi ile çok büyük bir ayrılık yaşayarak çok büyük bir üzüntü duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin sadece sesini duymak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölünün sadece sesini duymak huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin sadece sesini duymak uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, umutlarını yitireceğine rivayet eder.

Rüyada ölen kişinin sadece sesini duymak gelmek istediği noktalara geleceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin telefonda sesini duymak maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin ayak sesini duymak iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına, her gün daha fazla dolacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

One thought on “Rüyada ölmüş birinin sadece sesini duymak

  1. Rüyamda 7yıl önce vefat eden teyzem, telefonla bana dayın toplantıya katıldı sıkıldı, kalabalıkdı, dayın yanıma geliyor dedi. Sesi birebir onun sesiydi ve bana ismimle hitap tap etti.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.