Rüyada ölmüş birinin cesedini görmek

Rüyada ölmüş birinin cesedini görmek iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, başarılarının katlanacağına, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, güzel günlerin geleceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin cesedini gördüyseniz:

  • Bir konuk sizi arıyor.

Rüyada ölmüş birinin cesedini görmek geçim sıkıntısı içine düşeceğine, sıkıntılarını atlatacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş birinin cesedini yakmak evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada daha önce ölmüş birinin cesedini görmek rahat bir hayat süreceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine inanılır.

Rüyada ölmüş babanın cesedini görmek keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına yorulur.

Rüyada birinin cesedini aramak atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, yaptığı işten çıkarılacağına işarettir.

Rüyada yaşayan birinin cesedini görmek halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin birinin cesedini görmek aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölen birinin cesedini görmek tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments