Rüyada ölmüş bir kişinin cinsel organını görmek

Rüyada ölmüş bir kişinin cinsel organını görmek düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine, ardından iş hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atacağına, yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına, konfor içinde olacağına, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına ve çalışmaların en iyi yerlerinde kapris çekileceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, bu kısmetin yeni bir kapı açacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş bir kişinin cinsel organını gördüyseniz:

  • yanlız dikkatli olun size oldukça ağır bir görev yüklemek isteyebilirler.

Rüyada ölmüş bir kişinin cinsel organını görmek yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, özlem gidereceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş kişinin cinsel organını görmek kısa süreli bir mutsuzluk ve acı yaşanacağına, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada kişinin kendi cinsel organını görmesi yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin cinsel organını görmek zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayatı boyunca rahat yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği kişinin cinsel organını görmek hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına, yeniliğin kendisine iyi geleceğine ve şifa olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş bir erkeğin cinsel organını görmek kırılan bir kalbin tamir edileceğine, kazançta zarar edeceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş annemin cinsel organını görmek iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş annesinin cinsel organını görmek bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments