Rüyada ölmüş babayı öpüp koklamak

Rüyada ölmüş babayı öpüp koklamak hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına, başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, zor ve kötü günler geçireceğine, daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, ev sahibi olacağına, hiçbir sorun yaşanmayacağına, elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine, her zaman el üstünde tutulacağına işarettir.

Rüyada ölmüş babayı öpüp koklamak gördüyseniz:

  • Pişman olacağınız şeyler söylememeli veya yapmamalısınız.

Rüyada ölmüş babayı öpüp koklamak çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına işarettir.

Rüyada ölmüş birinin elini öpüp bayramlaşmak eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birini öpüp koklamak sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini öpüp sarılmak kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş babayı yeniden ölmüş görmek aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine delalettir.

Rüyada ölmüş babayı tekrar ölmüş görmek hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş babanın elini öpüp sarılmak hayatının belli bir rutine oturacağına, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada babayı ölmüş babayı görmek büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments