Rüyada ölmüş anneyle fotoğraf çektirmek

Rüyada ölmüş anneyle fotoğraf çektirmek daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına, yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, hilekar ve zayıf tanıdığa, çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, huzurlu günlerin geleceğine, helal ekmek yeneceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş anneyle fotoğraf çektirmek gördüyseniz:

 • Her konuda düşünerek karar verin.

Rüyada ölmüş anneyle fotoğraf çektirmek hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, para sıkıntısından kurtulacağına inanılır.

Rüyada ölen anneyle fotoğraf çektirmek kendisine büyük katkısı olacağını düşündüğü bir konuda eğitim alacağına, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına rivayet eder.

Rüyada anneyle fotoğraf çekilmek malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş anneyle konuşmak de rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş anneyle öpüşmek endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, garanti olacak kazanca, mutluluğa, huzura ve sıhhate kavuşacağına inanılır.

Rüyada ölmüş anneyle yatmak hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş anneyle yürümek uzun yıllar boyunca çekeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş anneyle kahvaltı yapmak hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

3 yorum “Rüyada ölmüş anneyle fotoğraf çektirmek

 1. ruyamda telefonumun acilis giris sayfasini actigimda karsima 15 sene once rahmetli olan annemle benim sanki selfi gibi duran ve annemin yuzune baktigimda 50 yaslarindaki gibi animsadigim sanki renkli cekilmis gibi bir fotografimizi gordum.cok etkilendim ve ruyadan korkarak uyandim.lutfen
  Yorumlarmisiniz.ben fatma selamlar.ALLaha emanet olun.

  • Esahh der ki,
   Bu rüya hayırlara, toparlanmaya ve rahatlığa yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine; sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına; kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.