Rüyada ölen bebeğini emzirmek

Rüyada ölen bebeğini emzirmek arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, cevabın olumlu olması halinde çok istenen bir işe girileceğine eğer cevap olumsuz olursa yeni bir çalışmaya başlanacağına, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına ve o kişiden duygularına karşılık göreceğine, yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına inanılır.

Rüyada ölen bebeğini emzirmek gördüyseniz:

  • Yardımlar alabilirsiniz.

Rüyada ölen bebeğini emzirmek iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine işaret eder.

Rüyada ölen bebeğini görmek maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, eve huzurun ve bereketin geleceğine yorulur.

Rüyada ölen bebeğini canlı görmek sevilen birinin elinden tutmak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada bebeğini aldırmak adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına ve hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine işarettir.

Rüyada bebeğini yemesi onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, ekmeğinin de artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğini doğurmak sık sık alışverişe gidebileceğine, içine girdiği bir toplulukta kendisini üzmeye çalışan bir kişi ile ağız dalaşına gireceğine işarettir.

Rüyada bebeğini korumak kötü haberlerin alınacağına, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine işarettir.

Rüyada bebeğini beslemek maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, yalan söyleyen bir kişinin aile ilişkilerine büyük zarar verecek bir yalanının ortaya çıkacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments