Rüyada okul başkanı olmak

Rüyada okul başkanı olmak işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, ferahlığa ve çok büyük bir bolluğa çıkılacağına, kısmetinin artacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, insanların yasa ve kedere boğulacağına, toplumda itibar ve takdir toplanacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada okul başkanı olmak gördüyseniz:

  • Şans oyunlarında başarılı olabilirsiniz.

Rüyada okul başkanı olmak çaresizleşeceğine, rüya sahibinin yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada okul ve okul müdürü görmek yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ilçe başkanı yeni iş teklifleri alacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine tabir olunur.

Rüyada amerika başkanı iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine, eğer rüya sahibi kendisini ve işini bir an önce toparlamazsa kısa zaman içinde iflas edeceğine inanılır.

Rüyada il başkanı ile konuşmak karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada belediye başkanı çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine işaret eder.

Rüyada oda başkanı görmek ele geçen kazancın allah yolunda harcanacağına, yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada meclis başkanı zorluklarının biteceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

One thought on “Rüyada okul başkanı olmak

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.