Rüyada okey oynamak

Rüyada okey oynamak hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına ve rahata ereceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine delalettir.

Rüyada okey oynamak gördüyseniz:

  • Sevgilinizin cinsel beklentilerine karşı biraz daha duyarlı olmalısınız.

Rüyada okey oynamak yeni bir kazanç kapısı açılacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil okey sorunların teker teker aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, ilerledikçe ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada okey ıstakası görmek sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine işaret etmektedir.

Rüyada okey oynayanları görmek çok büyük bir şok yaşayacağına, hayattan daha zevk alacağına rivayet eder.

Rüyada okey taşı toplamak fırsatların heba edileceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına, başarılara yeni başarılar katılacağına yorulur.

Rüyada kahvede okey oynamak yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş biriyle okey oynamak herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine, uzun bir süre boyunca mutlu olan rüya sahibinin, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına alamet eder.

Rüyada kırmızı okey taşı görmek elinin darlıktan kurtulacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments