Rüyada öğürerek uyanmak

Rüyada öğürerek uyanmak yaşanan kötü anıların silineceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, ailevi sebeplerden ötürü çok yakın bir zaman içinde bazı tartışmalar yaşayacağına, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, büyük bir adım atılacağına, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına, kişinin hak etmediği durumlara düşeceğine, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına, evleneceğinize, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada öğürerek uyanmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkileriniz ilişkilerinizi geliştirmenize yardımı dokunabilecek fırsatlar yakalamalısınız.

Rüyada öğürerek uyanmak çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, üzücü olaylar yaşanacağına inanılır.

Rüyada öğürerek kusmak elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments