Rüyada oğluna gelin almak

Rüyada oğluna gelin almak kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, bu sayede yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, üzüleceğine ve kaçırdığı fırsatlardan ötürü kendisini çok hırpalayacağına, olayın ağız münakaşasına varacağına, okuyacağına ve bilgileneceğine, düşünmeden adımlar atayacağına işaret eder.

Rüyada oğluna gelin almak gördüyseniz:

  • Erkekseniz maddi açıdan şanslısınız veya bazı ihtiyaçlarınızı çok ucuza karşılamak imkanı bulabilirsiniz.

Rüyada oğluna gelin almak huzura ve sıhhate kavuşacağına, işlerin yakın zamanda açılacağına, manevi rahatlamaya erileceğine yorulur.

Rüyada gelin arabasında gelin görmek başının belaya girmeyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine delalet eder.

Rüyada gelin ve gelin arabası görmek aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına işaret eder.

Rüyada gelin arabası ve gelin görmek hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, eline geçen tüm fırsatları boşa harcayacağına tabir olunur.

Rüyada oğluna kavuşmak yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine tabir olunur.

Rüyada oğluna bal yedirmek aile hayatında huzuru yakalayacağına, kısa süreli bir mutsuzluk ve acı yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada oğluna kızmak başkalarının malına göz dikeceğine, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, sorunların ve sıkıntıların artacağına alamet etmektedir.

Rüyada oğluna sinirlenmek uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, zorluklarla boğuşulacağına, uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments