Rüyada ocaktaki yemeğin yanması

Rüyada ocaktaki yemeğin yanması ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, karşılaştığı sıkıntılardan ötürü kendisini toparlamakta çok güçlük çekeceğine, doğru bildiği yoldan şaşmadan, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına, parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına, meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına, atılan adımların başarıya çıkacağına inanılır.

Rüyada ocaktaki yemeğin yanması gördüyseniz:

  • Sınır koymak istediğiniz konular olabilir.

Rüyada ocaktaki yemeğin yanması deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, emeğinden hayır göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada ocaktaki yemeğin taşması koltuğunun da yükseleceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada ocaktaki ateşi söndürmek eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine, sevdiği kişilere yardım edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ocaktaki sütün taşması ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına ve kısa zaman içinde sorunun üstesinden geleceğine, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yemeğin yok olması bazı konularda kararsızlık yaşanacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada yemeğin artması nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yemeğin üstünde saç görmek gönül hoşluğu içinde olacağına, hafifleyeceğine, büyük maddi kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada yemeğin dibini sıyırmak iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, sorunlarının çözüleceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments