Rüyada nişanlı birinin çeyizini görmek

Rüyada nişanlı birinin çeyizini görmek bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, kolaylık sağlayacağına, işlerinin açılacağına, şansının döneceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, resmi bir kurumda işe girileceğine, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine, yapılan işin karşılığının alınamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada nişanlı birinin çeyizini gördüyseniz:

  • Planlarınızı ilgilendiren konularda duygusal tartışmalara girmekten kaçınmalısınız.

Rüyada nişanlı birinin çeyizini görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada nişanlı kızın çeyizini görmek zarar edeceği bir işe girmek zorunda kalacağına, bilgi sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada tanıdık birinin çeyizini görmek ün sahibi birisi olunacağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, insanlar tarafından da daha çok sevgi ve saygı göreceğine inanılır.

Rüyada başka birinin çeyizini görmek takdir beklemeden, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin çeyizini görmek kendisini de, ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine delalettir.

Rüyada nişanlı birinin yüzüğünü takmak gözyaşı dökeceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada nişanlı birinin öldüğünü görmek umutsuz olacağına, üzüleceğine, kazanılacak ve ele geçecek paraya işaret etmektedir.

Rüyada nişanlı birinin hamile olması kararlarına saygı duyulacağına, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.