Rüyada mumu görmek

Rüyada mumu görmek işinin gücünün rast gideceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine, sevdiği bir kişinin büyük bir üzüntü yaşayacağına, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, zor zamanlar yaşanacağına delalettir.

Rüyada mumu gördüyseniz:

  • Sizden uzakta oturan bir yakınınız sizden haber bekliyor.

Rüyada mumu görmek aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, malını, parasını ve işini kaybedeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada süs mumu görmek çok hayırlı işlere gireceğine, büyük zararlardan kurtulacağına, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine alamet eder.

Rüyada arı mumu görmek beklentilerinin yerine geleceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, kişinin huzurunu kaçıracak pek çok olayın gerçekleşeceğine ve hayatın kontrolden çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada mumu yakamamak iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, ev sahibi olunacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mühür mumu görmek yüzünün güleceğine, elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada pasta mumu üflemek herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, geçim için verdiği savaşın kızışacağına delalettir.

Rüyada yanan mumu söndürmek bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, çok büyük başarılara imza atacağına alamet eder.

Rüyada doğum günü mumu yakmak bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments