Rüyada müdürün sana kızması

Rüyada müdürün sana kızması durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, sorunlarının günden güne artacağına, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada müdürün sana kızması gördüyseniz:

  • En azından aileden birisinin sorunları sizi oyalayabilir.

Rüyada müdürün sana kızması ticarete atılacağına, hem yoklukla hem de sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada müdürün sana para vermesi aile içinde huzurunun ve neşesinin kalmayacağına, mutlu olacağına, rızık elde edeceğine inanılır.

Rüyada müdürün sana bağırması verilen sözlerin yerine getirileceğine, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada müdürün çağırması varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, ortağından ayrılacağına yorulmaktadır.

Rüyada müdürün gitmesi büyük kazanç elde edileceğine, çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine işarettir.

Rüyada müdürün işi bırakması onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına, allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına işaret etmektedir.

Rüyada müdürün araması çok zor dönemlerden geçeceğine, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine tabir olunur.

Rüyada müdürün övmesi işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, önemli bir makama terfi alacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments