Rüyada mucizeye tanık olmak

Rüyada mucizeye tanık olmak geçim derdinin olmayacağına, eşiyle bazı konularda ters düşeceğine, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine, aralarındaki ağız tadının bozulacağına, arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına, mutsuz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada mucizeye tanık olmak gördüyseniz:

  • Çevrenizde size yardım elini uzatmaya hazır birçok gerçek dostunuz var.

Rüyada mucizeye tanık olmak kazançlı bir adım atılacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada tanık olmak başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, babaevinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada cinayete tanık olmak iyi günler yaşayacağına, yenileceğine delalet eder.

Rüyada bir olaya tanık olmak sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine alamet eder.

Rüyada kazaya tanık olmak kısmetlerini de göremeyeceğine, imkanlarının artacağına rivayet eder.

Rüyada birinin ölümüne tanık olmak harcamaların yoğunlaşmasıyla kişinin borçlarının da fazlalaşacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına delalet eder.

Rüyada ölüme tanık olmak çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çekse bile bu kişi düzelene ve yatağından kalkana kadar bu kişiye yardım etmeye devam edeceğine, rüya sahibinin de yüzünün güleceğine delalet eder.

Rüyada cinayetlere tanık olmak kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments