Rüyada mor ve beyaz gül görmek

Rüyada mor ve beyaz gül görmek zarar göreceğine, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına, uğursuzluklarla karşılaşacağına, geçim kaygısı duymayacağına, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, sevdiklerini de koruyacağına, çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine, çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına inanılır.

Rüyada mor ve beyaz gül gördüyseniz:

  • Süregelen bir ilişkinizi mutlu bir sonuçla noktalamak isteyebilirsiniz.

Rüyada beyaz saçlı beyaz sakallı adam görmek günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, kendini çaresiz, yapayalnız ve kötü hissedeceğine alamet eder.

Rüyada beyaz tavuğun beyaz yumurtladığını görmek sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine yorulur.

Rüyada beyaz kedi beyaz fare görmek yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz gömlek beyaz pantolon kötü bir duruma düşürüleceğine, onunla yaşamını birleştireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz gelinlikle beyaz ata binmek yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz beyaz köpek görmek günlerinin güzelleşeceğine, kişinin gönlünü alacağına yorulur.

Rüyada beyaz beyaz at görmek rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz saçlı beyaz sakallı dede görmek çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments