Rüyada mor saat görmek

Rüyada mor saat görmek kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine, sağlık sorunlarından kurtulacağına, sahip olunan zenginliğin elde gideceğine, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, kendisini iyi hissedeceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, elinin bolluğa kavuşacağına ve yüzünün güleceğine inanılır.

Rüyada mor saat gördüyseniz:

  • İkili ilişkileriniz zaman alıcı olabilir veya uzlaşmacı olmayan kişilerle uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada saat rakamları içine kapanacağına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine delalet etmektedir.

Rüyada saat toplamak uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saat parçalanması çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada saat dükkanı harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, sahip olduklarının da çoğalacağına delalet eder.

Rüyada kol saat vermek eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, âlim kişiler arasına gireceğine, itibar kazanacağına işaret eder.

Rüyada saat çizilmesi aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, geçirilen zor günlerin unutulacağına işaret eder.

Rüyada gün ve saat görmek rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada saat kavramı çok sevinip işinin başına geçeceğine, bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments