Rüyada mor renkli bir şey görmek

Rüyada mor renkli bir şey görmek maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, hafifleyeceğine, mutlu olacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, bu kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine delalettir.

Rüyada mor renkli bir şey gördüyseniz:

  • Birçok olumlu değişiklik meydana gelebilir.

Rüyada renkli renkli şeker görmek bazı ortak işlere gireceğine, kulluk görevini ihmale edeceğine tabir olunur.

Rüyada renkli renkli yılanlar görmek işlerin düzeleceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine işaret eder.

Rüyada renkli renkli güvercin görmek birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada renkli renkli çiçekler görmek uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine delalettir.

Rüyada renkli renkli balon görmek ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, konferans ve seminerlere katılacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına yorulur.

Rüyada renkli renkli kediler görmek herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, yakın bir zaman içinde rüya sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına delalettir.

Rüyada renkli renkli dondurma görmek yayılacağına ve makamının da yükseleceğine, yüklü miktarda para kazanacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine tabir olunur.

Rüyada renkli renkli kuşlar görmek çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine, sürpriz olayların meydana geleceğine tabir edilir ve rüya sahibinin derdinin, kederinin dağılacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments