Rüyada mor lahana görmek nablusi

Rüyada mor lahana görmek nablusi gönül kapılarının açılacağına, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine, yüzünün gülmeye başlayacağına, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada mor lahana görmek nablusi gördüyseniz:

  • Zaten nasıl davranırsanız davranın istekleriniz bir bir gerçekleşiyor; insanları veya olayları zorlamamalısınız.

Rüyada lahana görmek beyaz lahana büyük bir yükten kurtulacağına, elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine delalettir.

Rüyada çiğ lahana görmek sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, rahat bir hayat süreceğine, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada lahana görmek anne babanın hayır dualarının alınacağına, çok başarılı işler gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına yorulur.

Rüyada lahana sattığını görmek yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine delalettir.

Rüyada lahana yaprağı görmek eşlerin arasına kara kedi gireceğine, sıkıntılarını bu sayede yeneceğine inanılır.

Rüyada mor lahana turşusu görmek eline para geçeceğine, alınan borçların ödenemeyeceğine alamet eder.

Rüyada lahana pırasa görmek yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, işlerini kısa zamanda büyüteceğine alamet eder.

Rüyada mezarda lahana görmek bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.