Rüyada mor kristal görmek

Rüyada mor kristal görmek dürüst ve namuslu bir insan olduğu halde üzerine atılan bu yalan yüzünden insanların güvenini büyük oranda kaybedeceğine, tüm sorunlarının biteceğine, çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, anne baba ile ters düşüleceğine delalettir.

Rüyada mor kristal gördüyseniz:

  • Açık açık dile getirilen cümleler veya olaylara net yaklaşım göstermesini beklediğiniz kişilerden beklentileriniz istediğiniz sonucu vermeyebilir.

Rüyada kristal kırılması kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüyada kristal parçaları üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine delalettir.

Rüyada kristal bardak bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine işarettir.

Rüyada mor kristal görmek yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, gözyaşının dineceğine işarettir.

Rüyada renkli kristal taş görmek karamsarlığa düşeceğine ve mutsuz olacağına, kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kristal şekerlik görmek rüya sahibini, üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kristal kadeh görmek işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine işaret eder.

Rüyada kristal çay bardağı görmek doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, işlerinde verimin artacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.