Rüyada mor bukalemun görmek

Rüyada mor bukalemun görmek üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, eğlenceli ortamlara gireceğine, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, kişiliğiyle de dikkat çekeceğine, onun yasaklarını çiğneyeceğine, günahkâr olacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına alamet eder.

Rüyada mor bukalemun gördüyseniz:

  • Sonuçlanma enerjisi askıdaki maddi sorunları çözebilir ya da farklı alanlarda bazı başlıklarda sonlanma ya da tamamlanma etkisi hissedilebilir.

Rüyada bukalemun öldürmek var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine delalettir.

Rüyada mor bukalemun görmek sağlık ve sıhhatinin bozulacağına, şansının hep açık olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gri bukalemun görmek aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz bukalemun görmek ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı bukalemun görmek girilen işlerde şansın yüksek olacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sarı bukalemun görmek yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, işyerini kapatacağına, iflas edeceğine işarettir.

Rüyada yavru bukalemun görmek yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan rüya sahibinin kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil büyük bukalemun görmek hiçbir engele takılmadan, yolunda devam edeceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments