Rüyada mor benekli kedi görmek

Rüyada mor benekli kedi görmek kendisi paralayacağına, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, üzüntülerini bölüşeceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, kafasının rahat olacağına tabir olunur.

Rüyada mor benekli kedi gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerinizde büyük bir kararsızlık içine düşmenize sebep olabilecek gelişmeler yaşamanız mümkündür.

Rüyada mor benekli kedi görmek bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, çaresiz ve çözümsüz kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada sarı benekli kedi görmek ticaretten yana şanslarının açık olacağına, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına işarettir.

Rüyada beyaz siyah benekli kedi görmek iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, iflas edeceğine, maddi gücünün katlanacağına alamet eder.

Rüyada benekli kedi iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine inanılır.

Rüyada beyaz benekli kedi görmek yeni şeyler deneneceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine yorulur.

Rüyada yeşil benekli kedi görmek hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına yorulur.

Rüyada benekli kedi görmek yüksek moral sahibi olunacağına, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, bu işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada pembe benekli kedi görmek geçim sıkıntısı yaşanacağına, işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments