Rüyada mide bulantısı

Rüyada mide bulantısı girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, kem gözlü insanların uzaklaşacağına, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, sorunların çözüleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına, toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına işarettir.

Rüyada mide bulantısı gördüyseniz:

  • Geleceğinizi olumsuz etkileyebilecek hareketlerden kaçınmalısınız.

Rüyada mide eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada mide şişkinliği rüya sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine, hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine işarettir.

Rüyada mide yarası çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine delalet eder.

Rüyada mide bulantısı düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine tabir olunur.

Rüyada mide ekşimesi mevki makam sahibiyken işten olunacağına, ertelenen bir tatile çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının mide bulantısı şansının ve kısmetinin kapanacağına, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına alamet etmektedir.

Rüyada mide bulantısı nedir çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, neşesini kaybedeceğine yorulur.

Rüyada kokudan mide bulantısı çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments