Rüyada mezarlıkta kaplumbağa görmek

Rüyada mezarlıkta kaplumbağa görmek gözü karalığı sayesinde de birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına delalettir.

Rüyada mezarlıkta kaplumbağa gördüyseniz:

  • Farklı ortaklıklar ya da ilişkiler söz konusu olabilir.

Rüyada mezarlıkta kaplumbağa görmek eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine ve sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına delalet eder.

Rüyada kaplumbağa almak rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada büyük kaplumbağa daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine tabir olunur.

Rüyada kaplumbağa ile konuşmak sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada dev kaplumbağa görmek hayatınızın neşe dolacağına, güzelleşeceğine, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, iş hayatında çok zarar edileceğine inanılır.

Rüyada kaplumbağa sıçmak tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine ve rahat ettirecek adımlar atılacağına işaret eder.

Rüyada kaplumbağa satmak hatadan dolayı zarar edeceğine, kendi patronu olacağına işaret eder.

Rüyada kaplumbağa eti pişirmek elinin bolluğa kavuşacağına ve yüzünün güleceğine, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments