Rüyada mezarın üstünde taş görmek

Rüyada mezarın üstünde taş görmek eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, işlerinin daha da iyi olacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına, geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına, yeni başlangıçlar yapacağına, aile içinden birinin gurbete çıkmasına delalettir.

Rüyada mezarın üstünde taş gördüyseniz:

  • İkili ilişkiler zorlanıyor veya yüksek teknoloji kullanılan araçlarda sorun yaşanabilir.

Rüyada bir mezarın üstünde yatmak karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, hastalıklarını yeneceğine, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada mezarın üstünde mum görmek içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada mezarın üstünde ev görmek hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine delalettir.

Rüyada mezarın üstünde taş görmek gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına ve eşler ya da sevgililer arasına kırgınlık ve uzun bir ayrılık süreci gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada mezarın üstünde uçmak makam ve söz sahibi olacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mezarın üstünde kar görmek düşmanlar tarafından zarar göreceğine, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, yönlendireceğine delalet etmektedir.

Rüyada mezarın üstünde yumurta görmek üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada mezarın üstünde bıçak görmek hayatının kolay ve güzel geçeceğine, işlerinin hemen hallolacağına, rüya sahibin hayatında meydana gelecek olan radikal değişikliklere rivayet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.