Rüyada mercimek ve nohut görmek

Rüyada mercimek ve nohut görmek eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden rüya, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına, kısa bir zaman içinde maddi açıdan zarar getirecek bir işe adım atılacağına, tatsız günlerin geride bırakılacağına, çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, kucaklaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mercimek ve nohut gördüyseniz:

  • Size yararı olmayan iş, ilişki, kişi, plan ya da projelerden uzaklaşmanın zamanı gelmiş olabilir.

Rüyada mercimek nohut görmek sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada nohut mercimek görmek işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada mercimek ve nohut görmek çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, daha sonra karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına alamet eder.

Rüyada nohut ve yeşil mercimek görmek kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına bu sayede stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada nohut ve mercimek görmek moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, gittiği yolda yalnız kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada nohut tarlasında nohut yolmak hainlik yapacağına, mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mercimek kişinin keyfinin yerine geleceğine, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine delalettir.

Rüyada mercimek taşımak kafa dinleyeceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments