Rüyada mercimek çorbası karıştırmak

Rüyada mercimek çorbası karıştırmak kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, kariyer sahibi olacağına, ilerleyeceğine, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına, imkanlarının genişleyeceğine, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, dara düşeceğine delalet eder.

Rüyada mercimek çorbası karıştırmak gördüyseniz:

  • Tecrübeli olmadığınız konularda şanslı değilsiniz.

Rüyada mercimek çorbası karıştırmak böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, çok mutlu günler geçireceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada sıcak mercimek çorbası adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, yurtdışına gidileceğine delalet eder.

Rüyada mercimek çorbası içmek aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına, gülmeye hasret kalacağına, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada mercimek çorbası dağıtmak gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, esenleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mercimek çorbası taşımak yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada mercimek çorbası ikram edilmesi sorunlarını bu sayede çözeceğine, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, büyük bir kazanca sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mercimek çorbası yemek ne demek yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, hayır getirecek noktalara gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada erişteli yeşil mercimek çorbası düşmanını dost, dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine, yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.