Rüyada meleğe aşık olmak

Rüyada meleğe aşık olmak hedeflerini tutturmayı başaracağına, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına ve adının yürüyeceğine, ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına, çok başarılı işlerin altına imza atacağına işaret eder.

Rüyada meleğe aşık olmak gördüyseniz:

  • Ödemelerinizi ihmal etmemeli, riskli yatırımlardan kaçınmalısınız.

Rüyada meleğe aşık olmak kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine ve mutlu olacağına inanılır.

Rüyada bir meleğe aşık olmak böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına inanılır.

Rüyada meleğe dönüşmek kendisi için mal mülk alacağına, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, küslerin ve dargınların barışacağına inanılır.

Rüyada kuşun meleğe dönüşmesi sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, kişinin muradına ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada melege sarılmak makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, işlerin her geçen gün daha iyi olacağına işarettir.

Rüyada aşık olduğun kişinin sana aşık olması hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, rüya sahibinin bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine delalettir.

Rüyada aşık olmadığın birine aşık olmak dertlerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada meleğe soru sormak maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments