Rüyada mazı ağacı

Rüyada mazı ağacı sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, büyük kazanç elde edileceğine, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına tabir olunur.

Rüyada mazı ağacı gördüyseniz:

  • Eğlenceye zaman ayırmalı, dışarı çıkıp keyifli vakit geçirmeye çalışmalısınız.

Rüyada mazı ağacı kötü durumlara düşürüleceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına alamet eder.

Rüyada mazı ağacı görmek hayatında olumlu değişiklikler olacağına, önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Engin

Hocam; rüyada kiraz çiçeği açmış mazı ağacını gördüm. Çiçek açmış başka bir ağacın altında iki genç erkek sohbet ediyorlardı. Bu arada toprak evde yaşayan bir kadının evininin kapısını açtığını gördüm. Ve ağaca çıktım. Ağaçta ki mazıları ikiye böldüğümde içerisinde kocam beyaz Dutlar çıkıyordu ve ben ve oğlum dutları yeyiyorduk. Bahçede ki tüm ağaçlar çiçek açmıştı. Sizden ricam yorumlarmısınız. İyi akşamlar.