Rüyada mavi suda yüzmek

Rüyada mavi suda yüzmek bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına işarettir.

Rüyada mavi suda yüzmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda yaratıcı bir anlaşma, plan ya da projeler söz konusu olabilir.

Rüyada mavi suda yüzmek hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada mavi suda balık görmek yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada temiz mavi suda yüzmek işlerin aksayacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine, işindeki verimliliğinin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada koyu mavi suda yüzmek diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, çok büyük zorluklar atlatacağına,  daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada mavi suda boğulmak ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, sevinçli ve güzel bir haber almaya delalet etmektedir.

Rüyada suda mavi balık görmek çok hayırlı işlere girileceğine, bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi suda yürümek bir süre önce yapılan bir hatadan ötürü kariyer planında büyük bir zarar oluşacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada suda mavi yılan görmek çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.