Rüyada mavi renkli parfüm görmek

Rüyada mavi renkli parfüm görmek dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, rahat bir hayat sürüleceğine, engellerden kurtulacağına, çalışmaları kötüleyeceğine, adaletin geleceğine, büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, birçok dertle muhatap olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine yorulur.

Rüyada mavi renkli parfüm gördüyseniz:

  • Her ne kadar eldeki veriler tersini gösterse de, sizin olumlu olmanız olayların gidişatını da değiştirebilir.

Rüyada mavi renkli parfüm görmek maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine inanılır.

Rüyada mavi parfüm şişesi görmek rakiplerini yeneceğine, bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine ve bir süre bu meseleyle meşgul olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil renkli parfüm görmek sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüyada mavi şişede parfüm görmek kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi renkli at görmek hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, bir sebeple daha kıymetbilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada mavi renkli top görmek daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına delalet eder.

Rüyada mavi renkli kan görmek yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına tabir olunur.

Rüyada mavi renkli yün ip görmek bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments