Rüyada mavi renk kutu görmek

Rüyada mavi renk kutu görmek hayır duaları alacağına, çeşitli tartışmalar yaşanacağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına, rüyayı gören kişinin kur’an ve allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, büyük sıkıntılar çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, en zor zamanda yalnız kalacağına, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mavi renk kutu gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerinizde daha şanslısınız.

Rüyada mavi renk kutu görmek aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine yorulur.

Rüyada sarı renk kutu görmek iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, masraflarının azalacağına tabir olunur.

Rüyada mavi kutu mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına alamet eder.

Rüyada küçük mavi kutu işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine işarettir.

Rüyada mavi kalp kutu görmek maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine ve zarara uğranacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mavi kutu almak rüya sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine, kötü günler görüleceğine tabir olunur.

Rüyada kutu kutu kurabiye görmek rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada kutu kutu şeker görmek çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.