Rüyada masmavi okyanus görmek

Rüyada masmavi okyanus görmek parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine ve çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, hayatının tatlılık, hoşluk, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada masmavi okyanus gördüyseniz:

  • Yalnız aşırı duygusallığınızı bir kenara bırakmalısınız.

Rüyada masmavi okyanus görmek atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine, bir sebeple sıkıntıya düşen rüya sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına alamet eder.

Rüyada okyanus ihya kurulu bir düzene sahip olacağına, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya alamet etmektedir.

Rüyada okyanus suyu acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, yaşadığı sıkıntılı günlerden ötürü kendisini işine veremeyen rüya sahibinin, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada okyanus görmek dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, işten güçten elini eteğini çekeceğine rivayet eder.

Rüyada okyanus aşmak maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına tabir olunur.

Rüyada okyanus dibine dalmak işlerinin büyüyeceğine, başkalarının malına göz dikeceğine alamet eder.

Rüyada gemi ve okyanus görmek daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil okyanus görmek işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments