Rüyada lahana koparmak

Rüyada lahana koparmak yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine, hayatın tadına varacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, canının sağ olacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine rivayet eder.

Rüyada lahana koparmak gördüyseniz:

  • Beklenmedik durumlar nedeniyle işinize karışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada lahana görmek beyaz lahana eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine delalettir.

Rüyada lahana aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına ve borçlarını ödeyeceğine rivayet eder.

Rüyada lahana görmek işi ne olursa olsun severek çalışacağına, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına yorulur.

Rüyada lahana diyanet yardıma ihtiyaç duyacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada lahana yetiştirmek sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine delalettir.

Rüyada lahana koparmak gönlündeki gibi sevileceğine, çok kötü ve üzüntülü dönemler yaşandıktan, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğradıktan sonra rüya sahibinin, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada lahana bulmak birçok iş kapısının açılacağına, bugüne kadar beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada lahana vermek hastalıkların yakınına uğramayacağına, tekin olmayan işlere girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments